Door Wiert Omta op 2 mei 2013

1 Mei: rozen voor onze leden

1meirozenWoensdag 1 mei zijn we met rode rozen langs onze leden gegaan. Om hen te bedanken voor hun lidmaatschap en om aandacht te besteden aan de Dag van de Arbeid, in andere Europese landen een vrije feestdag maar bij ons in Nederland een ondergeschoven kindje. Terwijl het invoeren van de achturige werkdag toch ook voor Nederlandse werkers van groot belang is geweest en nog steeds is. Kijk voor foto’s op onze Facebook-pagina.

Wiert Omta

Wiert Omta

Voor raadslid Wiert Omta is actief zijn in de politiek een normale zaak: “Een samenleving werkt alleen als we met elkaar problemen bespreken en oplossingen zoeken. Met respect voor ieders mening”. Wiert woont in Oud-Sabbinge en is ondernemer in de journalistiek en de zorg. Hij maakt dagelijks Goestig, de lokale televisie. Wiert: “Door Goestig en

Meer over Wiert Omta